Łazienka w bieli i czerni

Ta łazienka to styl glamour odnoszący się do czasów antycznych. Ściany łazienki wyłożono eleganckimi czarnymi płytkami z także czarnymi aplikacjami w kształcie heraldycznych kwiatów. Jedną ze ścian pokrywa powiększona twarz posągu greckiej Afrodyty w biało – czarnym zdjęciu. Wanna została wyeksponowana poprzez ustawienie jej na podeście wyłożonym białymi płytkami, nad którym rozciąga się podwieszany sufit z ledowym oświetleniem. Wszystkie płytki w pomieszczeniu mają wysoki połysk. A kinkiety i lustra posiadają bogate zdobienia stylizowane na antyczne ornamenty.

 

Łazienka niczym salon

W tej łazience zastosowano płytki podłogowe w ciepłych barwach, wybrane w firmie – mirad. Beżowe, matowe płytki podłogowe oraz biel z domieszką żółtej barwy na ścianach na wysoki połysk. Pod dużym oknem ustawiona została okrągła, wbudowana w podłogę wanna. Obok wejścia stoi toaletka z wygodnym pikowanym fotelem. W przeciwległym roku ustawiono ozdobną komodę z ciemnego drewna, którą od toalety oddziela eleganckie przepierzenie w postaci ścianki działowej z płytkami imitującymi tkaninę. W centralnym punkcie łazienki ustawiono ozdobną ławę z marmurowym blatem i pikowanymi pufami wokół. Ustawiono ją na dywanie łazienkowym o długim włosiu, który imituje prawdziwy dywan. Całości dopełniają ciężkie, drapowane zasłony na oknach i po zewnętrznej stronie, całkowicie przeszklonego i przeźroczystego prysznica.

 

Futurystyczna łazienka

Łazienka w bieli. Na podłodze zastosowano białe płytki wielkoformatowe o wysokim połysku, podobnie na ścianach, tak że zacierają się granice pomiędzy ścianami a podłogą. Wszystkie sprzęty w łazience mają owalne, opływowe kształty. Prysznic ma postać kapsuły kosmicznej z niebieskim podświetleniem ledowym. Jest to jedyny nie biały element łazienki. Na ścianie obok wanny zamontowano niewielki ekran telewizyjny, a lustro posiada panel boczny z wbudowanym tabletem.

 

Łazienka w złocie i srebrze

W tej łazience istnieje w zasadzie pięć barw: biel, czerń, złoty, srebrny i brąz w różnych odcieniach. Ściany łazienki zostały wyłożone maleńkimi mozaikowymi kafelkami w kolorach czarnym, beżowym i złotym. Podobna mozaika wyściela podłogę, z tą różnica, że czarne kafelki zostały zastąpione białymi. Meble w kolorze beżowo – złotym ze złotymi wykończeniami. Wanna, toaleta oraz umywalka w kolorze białym, ze srebrną armaturą. Jedną ze ścian zajmuje ogromne lustro „wbudowane” w ścianę. Zaś nad wanną ułożono obraz Klimta „Pocałunek”.