Dla wszystkich, którzy są zainteresowani pozyskaniem każdego typu płyty z materiałów drewnopochodnych, Paged Składy oferują najwyższej jakości produkty. W zakres działania tej uznanej firmy wchodzi również obróbka zakupionych płyt drewnopochodnych.

Paged Składy jest zakładem, który od ponad pół wieku działa na tym wymagającym rynku. Tak długie doświadczenie przekłada się nie tylko na wytwarzanie produktów o bardzo dobrej jakości, ale również na nieustanny rozwój. Dzięki temu cały czas powstają nowe składy – płyty można zamówić w każde miejsce na terenie naszego kraju. Rozwija się park maszyn, a wysoko wykwalifikowani specjaliści zawsze służą pomocą i poradą, a na specjalne zamówienie można także zamówić obróbkę zamówionych płyt drewnopochodnych.

Płyty drewnopochodne w Paged Składy – oferta i zastosowanie

Wśród różnego rodzaju płyt wykonanych z materiałów drewnopochodnych w Paged Składy dostępne są:

  • sklejki;
  • płyty MDF;
  • płyty OSB;
  • płyty pilśniowe;
  • płyty wiórowe;
  • płyty stolarskie.

Poza płytami klienci mogą także zamówić np. obrzeża meblowe i tarcicę.

Materiały drewnopochodne dostępne w Paged Składy mają bardzo szerokie zastosowanie, przede wszystkim w budownictwie, meblarstwie, czy szkutnictwie. Płyty drewnopochodne stosuje się także do produkcji opakowań, a także wyrobu wykończeń podłóg i przy systemach do układania szalunków, czy do produkcji różnego rodzaju elementów wyposażenia wnętrz. Z płyt drewnopochodnych konstruuje się też zabudowy samochodów oraz przyczep. Przydają się także przy wznoszeniu placów zabaw, do budowy scen i scenografii, wystaw sklepowych, czy stoisk na różnego rodzaju eventy.

Paged Składy – obróbka płyt drewnopochodnych

Zamawiając płyty z materiałów drewnopochodnych w Paged Składy, klienci mogą również skorzystać z oferty odróbki tych materiałów wedle życzenia. Do najważniejszych usług w tym zakresie zaliczyć należy:

  • możliwość przycięcia płyt na wybrany wymiar;
  • opcja (w wybranych zakładach) okleinowania krawędzi wąskich płaszczyzn.

Paged Składy oferuje płyty drewnopochodne zarówno w ilościach detalicznych, jak i hurtowych.